News That Matters

Kilka rzeczy o których Zapominają Narzeczeni przed Dniem Ślubu

Ten wyjątkowy dzień jakim jest Wasze wesele to jedno z najpiękniejszych dni w życiu każdej pary narzeczonych. Jednocześnie jest jednym z najbardziej stresujących dni. Pytanie co zrobić, aby ograniczyć ilość stresu jaka zaleje nas w ten dzień? Rozwiązanie jest proste. Przygotuj sobie wcześniej linię czasu, na której zaznaczysz wszystkie najważniejsze elementy przyjęcia weselnego. Będziesz miała stały wgląd do tego co zrobiłaś, oraz co jeszcze przed Tobą. Poniżej nasza propozycja takiej listy, która powinna towarzyszyć Wam przez cały dzień

Makijaż i fryzura ślubna


Koniecznie ustal ze swoją fryzjerką i makijażystką ile dokładnie czasu potrzebują na przygotowanie pięknej fryzury i zjawiskowego makijażu, który będzie pasował do Twojej kreacji – to ważne, bo nie każde suknie ślubne polubią się np. z lokami. Pamiętaj również o dodatkowych zadaniach, takich jak zagęszczanie rzęs – zapytaj jak się masz przygotować do tego. Jeżeli Twoją mamę, świadkową będzie czesać ta sama fryzjerka to koniecznie dolicz dodatkowy czas. Dolicz co najmniej 30 minut dodatkowo, na zapas w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

Ile potrzebuję czasu na ubranie sukni ślubnej?

Kiedy makijaż i fryzura jest już gotowa, nadchodzi moment na ubranie mocno wyczekiwanej sukni ślubnej. 24 godziny wcześniej przygotuj poszczególne dodatki, mowa tutaj o bieliźnie, butach, biżuterii, czy pończochach – ograniczysz w ten sposób czas na skompletowanie całości w dzień ślubu. Jeżeli nie masz jeszcze dodatków to koniecznie poszukaj inspiracji, najlepiej w sklepach on-line (najszybsza droga) np. w takich jak JJ’s House. Wcześniejsze przygotowanie dotyczy tak samo Pana młodego – przypomnij mu, aby był przygotowany wcześniej, również dzień przed uroczystością. Takie skrupulatne zabezpieczenie ograniczy do minimum potencjalne opóźnienia.

O tym nie możesz zapomnieć w dniu ślubu!

Przygotuj sobie listę rzeczy, jakie koniecznie musisz mieć ze sobą w kościele oraz na przyjęciu weselnym. Warto to zrobić nawet tydzień przed i spakować razem. Zestaw naprawczy, para pończoch, bibułki kosmetyczne, środki przeciwbólowe, kosmetyczka. Warto zabrać buty na przebranie oraz coś do jedzenia! Pewnie brzmi to dziwne, ale taka zwykła kanapka może uratować Ci życie, kiedy przez nerwy nie będziesz w stanie zjeść rano śniadania. Bukiet ślubny i prezenty dla rodziców – często te dwa elementy nam uciekają w trakcie przygotowawczej bieganiny.

Fotograf ślubny

Zapewne wynajęliście fotografa ślubnego, aby zrobił Wam pamiątkę z dnia ślubu. Będzie obecny z Wami już od wczesnych godzin porannych, aż po wschód słońca. Będzie to najczęściej reportaż, ale również pozowane zdjęcia. Każda z nas chce przecież uwiecznić wszystkich na zdjęciach rodzinnych, czy grupowych. Takie zdjęcie wymaga szybkiej i sprawnej organizacji, dlatego potrzebuje też trochę czasu. Trzeba o tym poinformować wszystkich gości weselnych. Częstym sprawdzonym momentem na wykonanie takich zdjęć jest czas po obiedzie oraz po pierwszym tańcu. Dzięki temu nikt nie zostanie przeoczony!

Transport

Nie możecie przewidzieć godzin w których goście będą opuszczać przyjęcie, ale również i do tego możecie się odpowiednio przygotować. Wystarczy prosty trik do wykonania – zatrudnijcie kierowcę do rozwożenia gości, określcie wybrane godziny oraz ilość kursów. Gwarantujemy Wam, że goście będą zadowoleni i odpowiednio dostosują się do ram czasowych, aby pożegnać się z Wami i zdążyć na konkretny kurs do domu. To obecnie najlepsze rozwiązanie, które można łatwo dopasować do każdego gościa.